Kategorie /

Fitness stroje

Vybavení tělocvičny pod širým nebem věnuje pozornost detailu, pevnosti a vyznačuje se odolností jak proti mechanickému poškození, tak proti měnícím se povětrnostním podmínkám během roku. Pravidelné sledování využitelnosti a funkčnosti našich produktů potvrzuje jejich trvanlivost a spolehlivost, kterou se prosazují jak na českém, tak na zahraničním trhu. Vybírejte ze široké nabídky našich venkovních fitness prvků.
(23)
(22)


Prostor
x m
Produkt - FP-023SS-10

Fitness prvek FP-023SS Protahovač (stretcher)

fitness-prvek-fp-023ss-protahovac-stretcher-
Cena na dotaz
Funkce: Zlepšuje pohyblivost a ohebnost lýtkových svalů, hamstringů a zad, jak se před a po cvičení protahujete. Pokyny: Zvedněte nohu a postavte ji na madlo stretcheru. Nakloňte se dopředu a pokuste se co nejúčinněji protáhnout nohu, paže a záda. Vyměňte nohy a cvik opakujte.
Produkt - FP-026SS-20

Fitness prvek FP-026SS Bradla

fitness-prvek-fp-026ss-zebriny
Cena na dotaz
Funkce: Zlepšují kondici svalů horní části těla. Posilují paže, svaly hrudníku a břišní svaly a současně zlepšují kondici zad. Pokyny: Postavte se zády směrem k příčlím. Předloktí položte nakonzoly a rukama uchopte madla. Zvedejte nohy co nejvýše nahoru se skrčenými koleny.
Produkt - FP-001K-10

Fitness prvek FP-001K Posilovací stroj na ramena

fitness-prvek-fp-001sl-posilovaci-stroj-na-ramena
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí zádové svaly, hrudní svaly, zadní svaly ramen, bicepsy a svaly předloktím, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Zatlačte madla nahoru a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-002K-10

Fitness prvek FP-002K Posilovací stroj na prsa

fitness-prvek-fp-002so-posilovaci-stroj-na-prsa
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje hrudní svaly, přední svaly ramen, předloktí, nadbřišku a břicha a triceps, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Zatlačte madla dopředu a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-003K-10

Fitness prvek FP-003K Motýlkový posilovací stroj (tlakem)

fitness-prvek-fp-003st-motylkovy-posilovaci-stroj
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje hrudní svaly, přední svaly ramen, předloktí, nadbřišku a břicha a triceps, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Zatlačte madla dopředu a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-004K-10

Fitness prvek FP-004K Stroj na posilování ramen

fitness-prvek-fp-004sl-stroj-na-posilovani-ramen-1
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí sílu horní části těla. Posiluje zádové a ramenní svaly a bicepsy a přitom zvyšuje ohebnost a zlepšuje kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla nad sebou. Přitáhněte madla k hrudníku. Vraťte se do výchozí polohy.
Produkt - FP-005K-10

Fitness prvek FP-005K Posilování hrudníku

fitness-prvek-fp-005so-posilovani-hrudniku-1
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje zádové svaly, ramena a paže, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák, nahněte se dopředu a pevně uchopte držadla před sebou. Přitáhněte madla k hrudníku a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-006K-10

Fitness prvek FP-006K Motýlkový posilovací stroj (tahem)

fitness-prvek-fp-006st-motylkovy-posilovaci-stroj
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje horní končetiny. Rozvíjí svaly paží, zad a hrudníku. Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Tahem za madla roztáhněte paže do stran. Záda držte vzpřímená. Pomalu se vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-007K-10

Fitness prvek FP-007K Posilovač nohou

fitness-prvek-fp-007sl-posilovac-nohou
Cena na dotaz
Funkce: Zvyšuje sílu mohou, stehen a lýtek. Cvičení klade zvláštní důraz na čtyřhlavý sval, hýždě a stehna. Pokyny: Sedněte si na sedák a postavte chodidla na plošinky. Zatlačte nohama, až je úplně natáhnete. Pomalu se vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-008K-10

Fitness prvek FP-008K Jezdec

fitness-prvek-fp-008so-jezdec
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí svaly horních a dolních končetin. Tvaruje paže, pas, břicho a záda. Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedlo, nahněte se dopředu a uchopte držadla před sebou. Tahem za madla a stlačováním pedálů směrem dolů protahujte záda.
Produkt - FP-009K-10

Fitness prvek FP-009K Veslování

fitness-prvek-fp-009st-veslovani
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje horní část těla jako jsou bicepsy a svaly korzetu a svalové skupiny dolních končetin. Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedlo a uchopte držadla. Přitahujte madla a napínejte nohy. Vraťte se do výchozí polohy a cvik zopakujte.
Produkt - FP-010K-10

Fitness prvek FP-010K Stepper

fitness-prvek-fp-010sl-stepper
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje svaly dolních končetin jako jsou látkové, stehenní a hýžďové svaly. Zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu celého těla. Pokyny: Postavte se na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte tlačit na plošinky, na kterých stojíte, jako byste šli na místě.
Produkt - FP-011K-10

Fitness prvek FP-011K Schody

fitness-prvek-fp-011so-schody
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje lýtka, stehna a hýždě a svaly horních končetin. Zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu celého těla. Pokyny: Postavte se na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte tlačit na plošinky, na kterých stojíte, jako byste šli na místě, a střídavě komíhejte pažemi podél těla.
Produkt - FP-012K-10

Fitness prvek FP-012K Orbitrek

fitness-prvek-fp-012st-orbitek-
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí dolní končetiny, svaly stehen a lýtek, společně s bederními a břišními svaly. Zlepšuje vytrvalost srdce a funkci cév a koordinaci celého těla. Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Pohybujte současně rukama a nohama, jako byste šlapali na kole. Záda držte vzpřímená.
Produkt - FP-013K-10

Fitness prvek FP-013K Lyžování duo (ski duo)

fitness-prvek-fp-013sl-lyzovani-duo-ski-duo-
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí svaly ve spodní části těla jako jsou lýtka, bederní svaly a svaly podbřišku. Posiluje svaly paží, zlepšuje funkci srdce a dýchacího traktu, koordinaci pohybů a stabilitu těla. Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte současně pohybovat rukama a nohama a snaže se držet rovná záda.
Produkt - FP-014K-10

Fitness prvek FP-014K Lyžování (ski)

fitness-prvek-fp-014so-lyzovani-ski-2022
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí svaly ve spodní části těla jako jsou lýtka, bederní svaly a svaly podbřišku. Posiluje svaly paží a přitom zlepšuje funkci srdce a dýchacího traktu, koordinaci pohybů a stabilitu těla. Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte současně pohybovat rukama a nohama a snaže se držet rovná záda.
Produkt - FP-015K-10

Fitness prvek FP-015K Cyklistický trenažér (orbi-bike plus)

fitness-prvek-fp-015st-cyklisticky-trenazer-orbi-bike-plus-
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje svaly dolních a horních končetin jako jsou lýtka, stehna a svaly paží. Zlepšuje kardiovaskulární funkce a svalovou vytrvalost. Pokyny: Uchopte oběma rukama madlo a postavte chodidla na plošinu. Začněte se točit zleva doprava se vzpřímenými zády.
Produkt - FP-016K-10

Fitness prvek FP-016K Cyklistický trenažér (orbi-bike)

fitness-prvek-fp-016sl-cyklisticky-trenazer-orbi-bike-
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje svaly spodní části těla, zejména horní stehna, a přitom podporuje funkci srdce a dýchacího traktu a svalovou vytrvalost. Pokyny: Sedněte si na sedák, uchopte madla oběma rukama a začněte šlapat, jako byste jeli na kole.
Produkt - FP-017K-10

Fitness prvek FP-017K Běžec (runner)

fitness-prvek-fp-017st-runner
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí pevnost svalů dolní části těla, pasu a břicha. Zvyšuje odolnost srdce a dýchání a zlepšuje koordinaci a stabilitu celého těla. Pokyny: Oběma rukama uchopte madlo a nohy položte pohodlně na šlapky. Začněte nohama pohybovat dozadu a dopředu, stejně jako při chůzi. Při kráčení držte záda rovně.
Produkt - FP-018K-10

Fitness prvek FP-018K Kyvadlo

fitness-prvek-fp-018sl-vahadlo
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí pevnost vašich boků a střední části těla, přičemž zlepšuje odolnost kardiovaskulárního systému. Zpevňuje horní část těla, bicepsy, předloktí, dolní část zad a břicho a současně zlepšuje koordinaci. Pokyny: Uchopte madla a oběma nohama si stoupněte na plošinu. Začněte kývavě pohybovat dolní částí těla zleva doprava.
Produkt - FP-019K-10

Fitness prvek FP-019K Surf

fitness-prvek-fp-019so-surf
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí pevnost boků a střední části těla, přičemž zlepšuje odolnost kardiovaskulárního systému. Posiluje žaludek a hýžďové svaly. Pokyny: Stoupněte si na plošinu a pevně uchopte madlo. Začněte kývavě pohybovat oběma boky, aniž pustíte madlo.
Produkt - FP-022K-10

Fitness prvek FP-022K Tai-chi

fitness-prvek-fp-022so-tai-chi
Cena na dotaz
Funkce: Trénuje svaly paží a ramen. Zlepšuje kardiovaskulární funkce a pružnost svalů a vazů horní části těla. Pokyny: Položte dlaně na plochu otáčivého kola a pohybujte jimi, jako byste kreslili kruhy. Provádějte pohyb jedním i druhým směrem.
Produkt - FP-025SS-10

Fitness prvek FP-025SS Lavička (bench)

fitness-prvek-fp-025sl-lavicka-bench-
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje řadu svalových skupin paží, ramen, zad a korzetu. Zlepšuje ohebnost dolních končetin protahováním na příčkách. Pokyny: Pevně uchopte horní madlo a pomalu se pokuste zvednout vlastní tělo. Vraťte se do výchozí polohy. Při protahovacích cvicích zvedněte nohu a opřete ji o příčku žebříku a snažte se ji co nejúčinněji protáhnout.

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?