O firmě Bonita

Tisíce dětských a workoutových hřišť od Aše až po Singapur. A také víc než 100 000 hodin poctivé a pečlivé práce. To vše potvrzuje kvalitu produktů i služeb, které získáte u nás v Bonitě. Jsme jednička mezi českými výrobci hřišť a venkovních herních prvků. A naši zákazníci vědí, že se na nás můžou vždy 100% spolehnout.

Naše historie se píše od roku 2007. Právě tehdy vznikla v Tišnově ryze česká společnost na výrobu dětských a workoutových hřišť a herních prvků, která se v roce 2017 přestěhovalo do nově vybudované výrobní budovy v Drásově.

Od začátku přitom myslíme nejen na kvalitu, ale i na bezpečnost a využitelnost našich produktů. A také na to, aby co nejlépe rozvíjely pohybové schopnosti dětí i dospělých. Jako výrobce se dokážeme postarat o vše – od návrhu, vývoje a testování jednotlivých prvků přes jejich výrobu, dopravu a montáž až po pravidelný servis. Máme tak naprostou kontrolu nad výrobou i instalací. I díky tomu nám každý rok důvěřuje víc než 800 spokojených zákazníků.

Naši obchodní zástupci jsou tu pro vás ve všech českých a moravských krajích a setkáte se s nimi také na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku.

Hřiště, které se vám přizpůsobí

Veškeré herní prvky dokážeme přizpůsobit aktuálním trendům i vašim potřebám a požadavkům. Naši obchodní zástupci se proto za vámi vždy vydají osobně a navrhnou to nejlepší řešení, které odpovídá vašemu rozpočtu, plánům i konkrétnímu prostoru. A rádi vám pošlou i vizualizaci, na které uvidíte, jak přesně bude vaše hřiště vypadat.

Nemusíte se přitom bát dlouhého čekání na montáž nebo servis. Máme k dispozici až 15 montážních skupin, které se starají o montáž, servis i reklamace. Vše tak dokážeme vyřešit v nejkratším možném čase.

Maximální péče. Kdykoliv a kdekoliv

Kvalitu našich výrobků potvrzují i normy a certifikáty. Ať už je to ISO 9001, která definuje požadavky na systém řízení kvality, nebo norma EN 1176, která určuje požadavky na bezpečnost zařízení dětských hřišť. A kterou v mnoha ohledech dokonce překračujeme.

Zejména u celokovových prvků se můžete spolehnout i na dlouhou životnost, snadnou údržbu, a hlavně výbornou odolnost. Ani při velkém tlaku se nezlomí ani neohnou. Nemusíte se tak bát ani řádění vandalů.

Za kvalitou našich produktů si stojíme dokonce natolik, že na vybrané části poskytujeme záruku až 10 let.

Stejně spolehlivé jsou také naše služby. Postaráme se nejen o výrobu a dodání jednotlivých prvků, ale poradíme vám například i s využitím dotací. Vše také rádi namontujeme a zajistíme pravidelný servis, předepsané revize i potřebné opravy.

Zapomeňte jednou pro vždy na starosti s rozbitým vybavením nebo společností, která jen dodá herní prvky a o víc se nestará. U nás získáte kompletní servis.

Stačí jen jedno – napište nám, co potřebujete!