O firmě Bonita

Tisíce dětských a workoutových hřišť od Islandu až po Singapur. A také více než 1 000 000 hodin poctivé a pečlivé práce. To vše potvrzuje kvalitu produktů i služeb, které získáte u nás v Bonitě. Jsme jednička mezi českými výrobci venkovních herních prvků na hřiště a naši zákazníci velmi dobře vědí, že se na nás můžou vždy 100% spolehnout.

Podívejte se na krátké představení firmy

 

Naše historie se píše od roku 2007. Právě tehdy vznikla v Tišnově ryze česká společnost na výrobu herních prvků na dětská a workoutová hřiště, která se v roce 2017 přestěhovala do nově vybudovaného výrobního závodu v Drásově.

Od začátku přitom myslíme hlavně na bezpečnost. Zásadní je pro nás ale také kvalita a využitelnost našich produktů i to, aby co nejlépe rozvíjely pohybové schopnosti dětí i dospělých.

Jako výrobce se dokážeme postarat o vše – od návrhu, vývoje, testování jednotlivých prvků, přes jejich výrobu, dopravu, montáž až po pravidelný servis. Máme tím naprostou kontrolu nad výrobou i instalací. I díky tomu nám již projevilo důvěru více než 10 000 spokojených zákazníků.

Naši obchodní zástupci jsou tu pro vás ve všech českých a moravských krajích a setkáte se s nimi také téměř po celém světě.

Hřiště, které se vám přizpůsobí

Veškeré herní prvky dokážeme přizpůsobit aktuálním trendům i vašim potřebám a požadavkům. Naši obchodní zástupci se proto za vámi vždy vydají osobně a navrhnou vám to nejlepší řešení, které odpovídá vašim představám, rozpočtu, plánům a konkrétnímu prostoru. A u větších projektů vám rádi pošlou i vizualizaci, na které uvidíte, jak přesně bude hřiště vypadat.

Nemusíte se bát dlouhého čekání na montáž nebo servis. Pro Českou republiku máme k dispozici až 15 montážních skupin, které se starají o montáž, servis i případnou reklamaci.

Vše tak dokážeme vyřešit v nejkratším možném čase.

Maximální péče. Kdykoliv a kdekoliv

Kvalitu našich výrobků potvrzují i normy a certifikáty. Ať už je to ISO 9001, která definuje požadavky na systém řízení kvality, ISO 14001, která potvrzuje zavedení a používání systému environmentálního managmentu v oboru výroba a instalace prvků pro dětská hřiště, workoutová hřiště a fitness strojů nebo norma EN 1176, která určuje požadavky na bezpečnost zařízení dětských hřišť a kterou v mnoha ohledech dokonce překračujeme.

Zejména u celokovových prvků se můžete spolehnout hlavně na dlouhou životnost, minimální údržbu, a výbornou odolnost. Odolávají tak i řádění vandalů.

Celokovové prvky a sestavy jsou totiž součástí programu Antivandal, který garantuje maximální životnost a ten nejlepší poměr ceny a kvality. Všechny prvky jsou pevné, stálobarevné a odolávají povětrnostním vlivům.

Jejich hlavní výhodou je výborná odolnost proti vandalismu a dlouhá životnost. Jednotlivé komponenty jsou totiž velmi pevné a snesou i velké zatížení.

Za kvalitou našich produktů si stojíme dokonce natolik, že na vybrané části poskytujeme záruku až 10 let.

Stejně spolehlivé jsou také naše služby. Postaráme se nejen o výrobu a dodání jednotlivých prvků, ale vše také rádi namontujeme a zajistíme pravidelný servis, předepsané revize i potřebné opravy.

Navíc vám poradíme i s vyřízením a získáním dotací.

Zapomeňte jednou pro vždy na starosti s rozbitým vybavením nebo společností, která jen dodá herní prvky a víc se o vás nestará. U nás získáte kompletní servis od A do Z.
Stačí jen jedno – napište nám, co potřebujete!

Kontaktujte nás

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?