Kategorie / Street workout

Street workout je vhodná příležitost pro jedince z řad dospělých a mládeže, kteří neradi chodí do posilovny a dávají přednost pobytu na čerstvém vzduchu, protože workoutová hřiště se zpravidla nachází na veřejných prostranstvích. Tento typ aktivity je velmi rozšířený po celém světě a v posledních letech přibývá workoutových hřišť i v České Republice, takže se stávají nejen trendem, ale i součástí běžného života.

Princip spočívá ve cvičení s váhou vlastního těla a přispívá ke zlepšení fyzické kondice, rozvoji síly a vytrvalosti. Nejde však jen o posilování, ale i o pokoru, morálku, zdravý životní styl a navazování přátelství.  Základem jsou různé typy cviků na bradlech, hrazdách, žebřinách a jiných konstrukcích. Street workout představuje kombinaci sportu a zábavy, udržuje mládež od drog, alkoholu a jiných negativních vlivů, což má bezpochyby pozitivní vliv na společnost.

Nabízíme Vám širokou nabídku workoutových prvků a sestav, které jsou vyrobeny z konstrukční oceli. Tyto workoutové prvky a sestavy vyžadují minimální nároky na údržbu, jsou pevné, stabilní a odolné proti povětrnostním vlivům. Nejdůležitější výhodou těchto prvků a sestav je dlouhá životnost a odolnost vůči vandalismu. V naší ucelené nabídce je šest barevných variant konstrukcí (modrá, zelená, červená, žlutá, šedá, oranžová) a dvě varianty madel (černá, nerez). Na výběr jsou jak celá kompletní hřiště, tak samostatné prvky a sestavy, ze kterých si můžete sestavit hřiště dle svých představ.

(42)
(42)

Prostor
x m
Produkt - WP-009K-10

Street workoutový prvek WP009K - celokovový

wp-009kb-10-am-2017-w
6 varianty
Cena na dotaz
Lavice šikmá, lavice rovná. Možnost nerezového provedení za příplatek - cena na dotaz. Jako dopadová plocha postačí trávník.
Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akci
Novinka
Produkt je skladem