Stezka dovednosti - celokovová
Kód produktu: SDO-8020KS-10
Lanová lávka, lanová lávka s nášlapy, lanová lávka se zavěšeným trámem, lanová lávka s plastovými nášlapy, lanová lávka se sítí, síť, 2x kladina, 9x podesta, 2x ručkovadlo, 8x lanové kruhy. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce - hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | SDO-8020KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 3-15 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 27 |
| Rozměry: | 6,54 x 6,54 x 1,85 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 9,54 x 9,54 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). Podesty jsou vyrobeny z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání a odolností proti vodě). Nášlapy jsou vyrobeny z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání a odolností proti vodě). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Stezka dovednosti - stříbrná ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.