Stezka dovednosti - celokovová
Kód produktu: SDO-8019KS-10
Stezka dovednosti - lanová lávka s nášlapy, lanová lávka se zavěšeným trámem, lanová lávka se sítí, síť, prolézací tunel, 2x kolmý žebřík, 2x skluzavka, 2x kladina, 8x podesta, 4x bariéra, 2x věž. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce - hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | SDO-8019KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-10 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 21 |
| Rozměry: | 6,54 x 8,11 x 1,85 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 9,54 x 12,11 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lana a sítě jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Prolézací tunel je vyroben z polyetylenu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Podesty jsou vyrobeny z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání a odolností proti vodě). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Stezka dovednosti - stříbrná ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.