Stezka dovednosti - celokovová
Kód produktu: SDO-8018KW-10
Stezka dovednosti - lanová lávka s nášlapy, lanová lávka se zavěšeným trámem, lanová lávka se sítí, síť, prolézací tunel, kolmý žebřík, skluzavka, 2x kladina, 7x podesta, 2x bariéra, věž. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce - hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | SDO-8018KW-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-10 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 19 |
| Rozměry: | 6,54 x 5,4 x 1,85 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 9,54 x 8,9 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu. Čelo skluzavky, nášlapy atd. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lana a sítě jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Prolézací tunel je vyroben z polyetylenu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Podesty jsou vyrobeny z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání a odolností proti vodě). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Stezka dovednosti - hnědá ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.