Produkt - KF816.3-123-S
Posilovací stroj KF816.3-123-S Trojlavice
Cena na dotaz
Venkovní posilovací stroj.
Kód produktu: KF816.3-123-S
Venkovní posilovací stroj. Více informací
| Kód produktu: | KF816.3-123-S |
|---|---|
| Hmotnost: | 109.0 kg |
| Doporučený věk: | 14+ let |
| Výška volného pádu: | 1.0 m |
| Max. počet uživatelů: | 3 |
| Rozměry: | 2,77 x 1,22 x 1,11 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 5,77 x 4,22 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy ČSN EN 16630 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 16630 |
Ke zboží Posilovací stroj KF816.3-123-S Trojlavice ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.