Posilovací stroj KF814-S Hrazda a bradla
Kód produktu: KF814-S
Venkovní posilovací stroj. Více informací
Technické údaje
| Kód produktu: | KF814-S |
|---|---|
| Hmotnost: | 130.0 kg |
| Doporučený věk: | 14+ let |
| Výška volného pádu: | 1.5 m |
| Max. počet uživatelů: | 1 |
| Rozměry: | 1,64 x 1,1 x 2,49 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 4,64 x 4,1 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy ČSN EN 16630 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 16630 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční oceli, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku nebo duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou dle RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním nebo duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou dle RAL. Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Posilovací stroj KF814-S Hrazda a bradla ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.
Technický list [170 kB, PDF]
Podobné zboží
Produkt - KF816.3-123-S
Posilovací stroj KF816.3-123-S Trojlavice
Cena na dotaz
Venkovní posilovací stroj.
Produkt - SM128
Fitness prvek SM128 Rozpažování - motýlek
Cena na dotaz
Fitness stroj na procvičení, posílení a rozvoji svalů hrudníku a ramen.
Produkt - SM114-4
Fitness prvek SM114-4 Čtvercový twister
Cena na dotaz
Fitness stroj na procvičení, posílení a rozvoji břišních svalů.
Produkt - PS-001K-10
Posilovací stroj PS001K Přítahy ve stoje
Cena na dotaz
Venkovní posilovací stroj s možností nastavení obtížnosti.
Produkt - FP-013K-10
Fitness prvek FP-013K Lyžování duo (ski duo)
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí svaly ve spodní části těla jako jsou lýtka, bederní svaly a svaly podbřišku. Posiluje svaly paží, zlepšuje funkci srdce a dýchacího traktu, koordinaci pohybů a stabilitu těla.
Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte současně pohybovat rukama a nohama a snaže se držet rovná záda.
Produkt - FP-006K-10
Fitness prvek FP-006K Motýlkový posilovací stroj (tahem)
Cena na dotaz
Funkce: Posiluje horní končetiny. Rozvíjí svaly paží, zad a hrudníku.
Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce.
Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Tahem za madla roztáhněte paže do stran. Záda držte vzpřímená. Pomalu se vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-019K-10
Fitness prvek FP-019K Surf
Cena na dotaz
Funkce: Rozvíjí pevnost boků a střední části těla, přičemž zlepšuje odolnost kardiovaskulárního systému. Posiluje žaludek a hýžďové svaly.
Pokyny: Stoupněte si na plošinu a pevně uchopte madlo. Začněte kývavě pohybovat oběma boky, aniž pustíte madlo.
sk
de
en
hu
ro
lt