Produkt - SK106
Fitness prvek pro děti SK106 Labyrint
Cena na dotaz
Venkovní fitness prvek pro děti.
Kód produktu: SK106
Venkovní fitness prvek pro děti. Více informací
| Kód produktu: | SK106 |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.1 kg |
| Doporučený věk: | 3+ let |
| Výška volného pádu: | 1.0 m |
| Max. počet uživatelů: | 2 |
| Rozměry: | 0,92 x 0,87 x 0,8 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 3,92 x 3,87 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 |
Ke zboží Fitness prvek pro děti SK106 Labyrint ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.