Domeček - celokovový
Kód produktu: DOH-6201KS-10
Domeček - celokovový domeček s lavicemi, bočnicemi a prolézacím tunelem. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | DOH-6201KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 0-10 let |
| Výška volného pádu: | 0 m |
| Max. počet uživatelů: | 7 |
| Rozměry: | 2,75 x 0,93 x 1,54 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 5,75 x 3,93 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Lavice a bočnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Prolézací tunel je vyroben z polyetylenu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Domeček - stříbrná ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.