Domeček - celokovový
Kód produktu: DOH-6201KS-10
Domeček - celokovový domeček s lavicemi, bočnicemi a prolézacím tunelem. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | DOH-6201KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 0-10 let |
| Výška volného pádu: | 0 m |
| Max. počet uživatelů: | 7 |
| Rozměry: | 2,75 x 0,93 x 1,54 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 5,75 x 3,93 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 |
Nosná konstrukce domečku je vyrobena z konstrukční oceli, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním nebo duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou dle RAL.
Lavice a bočnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Prolézací tunel je vyroben z polyetylenu, který je UV stabilní a vyznačuje se vysokou barevnou stálostí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Domeček - stříbrná ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.