Tunelový prvek - Panda MAXI (UV stabilní) TUP3004K - celokovový
Kód produktu: TUP-3006K-10
Tunelový prvek - Medvěd MAXI (UV stabilní) TUP3006K - celokovový - 2x lanový tunel, 3x prolézací tunel, který je vyroben z PE a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost. Výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Více informací
| Kód produktu: | TUP-3006K-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 0-10 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 4 |
| Rozměry: | 4,3 x 0,72 x 1,22 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 7,3 x 3,7 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2021 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Plastové části jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Lanový tunel je vyroben z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Prolézací tunel je vyroben z PE (celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí a odolností proti UV záření). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Tunelový prvek - Medvěd MAXI (UV stabilní) TUP3006K - celokovový ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.