Street workoutový prvek WP006BD - modrý

Street workoutový prvek WP006BD - modrý

Produkty ze stejné kategorie:

Technické údaje

Kód produktu: WP-006BD-10
Hmotnost: 40.56 kg
Výška volného pádu: 1 m
Nosnost: 78 kg
Max. počet uživatelů: 1
Rozměry: 0,69 x 1,18 x 0,8 m
Plocha nutná pro montáž: 5 x 5 m
Povrch, tlumící pád: dle normy ČSN EN 16630
25 m2

Nosná konstrukce workoutového prvku je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení.

Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Street workoutový prvek WP006BD - modrý ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.

Chcete objednať tovar na Slovensko? Prezrite si Street workoutový prvok WP006K - celokovový na stránke IHRISKA-BONITA.sk
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Element WP006BD - blau bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout element WP006BD - blue on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout elem WP006BD - kék teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Echipament de antrenament stradal WP006BD - albastru pe pagina TERENURI-BONITA.ro.
For shipping to other EU countries visit this page Street workout element WP006BD - blue on ZAIDIMUAIKSTELES-BONITA.lt