Kategorie /

Agility – psí hřiště

Vytvoření výcvikového hřiště pro psy ve městě není jen investicí do bezpečnosti, ale také do kvality života jeho obyvatel. Zde je několik klíčových důvodů, proč by město mělo zvážit vybudování této výjimečné infrastruktury a jaké výhody mu to přinese:

  1. 1) Komunitní pouta – Výcviková hřiště podporují komunitní setkání majitelů psů, budují silnější komunitní vazby a vytvářejí prostředí pro sdílení zkušeností a radostí spojených s péči o domácí mazlíčky.
  2. 2) Rozvoj dovedností – Městská výcviková hřiště jsou ideálním místem pro majitele, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti v oblasti tréninku a socializace svých psů, což přispívá k lepšímu chování psů ve veřejných prostorech.
  3. 3) Bezpečné a příjemné prostředí – Dobře vyškolení psi představují bezpečnější a příjemnější život pro všechny obyvatele. Výcviková hřiště snižují konflikty mezi psy i lidmi a vytvářejí harmonické městské prostředí.
  4. 4) Podpora aktivního životního stylu – Inspirující k pravidelnému pohybu a cvičení, výcviková hřiště přinášejí zdravotní výhody pro lidi i psy, podporují aktivní životní styl a snižují riziko obezity.
  5. 5) Symbol progresivního města – Vytvoření výcvikového hřiště pro psy je symbolem moderního města, které podporuje péči o domácí zvířata, což posiluje jeho obraz jako místa s proaktivním přístupem k životnímu prostředí a spokojenosti obyvatel.

Agility - psí hřiště

Hřiště pro psy

Agility, hřiště pro psy

(18)
(20)


Prostor
x m
Produkt - AG-208K

Prolézací tunel AG-208K - celokovový

ag-208k-tunel
Cena na dotaz
Novinka
Prolézací tunel AG-208K - celokovový - 1x prolézací tunel, který je vyroben ze sklolaminátu a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost.
Produkt - AG-308K

Prolézací tunel AG-308K - celokovový

ag-308k-tunel
Cena na dotaz
Novinka
Prolézací tunel AG-308K - celokovový - 1x prolézací tunel, který je vyroben ze sklolaminátu a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost.
Produkt - AG-108K

Prolézací tunel AG108K - celokovový

ag-108k-tunel
Cena na dotaz
Novinka
Prolézací tunel AG-108K - celokovový - 1x prolézací tunel, který je vyroben ze sklolaminátu a je UV stabilní což zaručuje vysokou barevnou stálost.

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?