Technické údaje

Kód produktu: WS-022SD-15
Hmotnost: 457.09 kg
Výška volného pádu: 1,5 m
Nosnost: 702 kg
Max. počet uživatelů: 9
Rozměry: 7,44 x 2,58 x 2,51 m
Plocha nutná pro montáž: 10,44 x 5,6 m
Povrch, tlumící pád: dle normy ČSN EN 16630

Nosná konstrukce workoutové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli, která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení.

Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Napište dotaz nebo komentář

 • Mrkvička 14.4.2023 13:21

  Dobrý den, uvažujeme o realizaci cvičební sestavy s umístěním v areálu ZŠ. Chci se zeptat, jaký je vhodný, nebo doporučený povrch pod touto sestavou. Vybrané stanoviště pro umístění je nyní zatravněné, ale tento povrch se mi z hlediska častého používaní nářadí žáky ZŠ nezdá jako ideální. A to i s ohledem na počasí, třeba bláto po dešti. Děkuji za odpověď. Mrkvička
  Reagovat »
  • Bonita 14.4.2023 13:37

   Dobrý den, poslali jsme vám odpověď e-mailem. Bonita
   Reagovat »

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?