Street workoutová sestava WS012OD - oranžová

Street workoutová sestava WS012OD - oranžová

Produkty ze stejné kategorie:

Technické údaje

Kód produktu: WS-012OD-15
Hmotnost: 248.51 kg
Výška volného pádu: 1,5 m
Nosnost: 546 kg
Max. počet uživatelů: 7
Rozměry: 4,9 x 1,66 x 2,26 m
Plocha nutná pro montáž: 8,5 x 5,5 m
Povrch, tlumící pád: dle normy ČSN EN 16630
41 m2

Nosná konstrukce workoutové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení.

Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Street workoutová sestava WS012OD - oranžová ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.

Chcete objednať tovar na Slovensko? Prezrite si Street workoutová zostava WS012OD - oranžová na stránke IHRISKA-BONITA.sk
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Kombination WS012OD - orange bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout set WS012OD - orange on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout összeállítás WS012OD - narancs teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Set de antrenament stradal WS012OD - portocaliu pe pagina TERENURI-BONITA.ro.
For shipping to other EU countries visit this page Street workout set WS012OD - orange on ZAIDIMUAIKSTELES-BONITA.lt