Technické údaje
| Kód produktu: | SSE-8315KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-10 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 4 |
| Rozměry: | 2 x 1,3 x 0,96 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 5 x 4,3 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Šplhací sestava - stříbrná ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.
Technický list [170 kB, PDF]
Podobné zboží
Produkt - SSE-8317K-10
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Novinka
Hrazda, žebřiny, šplhací síť.
Produkt - SSE-8401K-10
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Novinka
Tyčový přelez, šplhací síť, síť, žebřiny.
Produkt - SSE-8507K-10
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Lanový žebřík, lezecká stěna, šplhací síť, žebřiny, hrazda.
Produkt - SSE-8411K-10
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Novinka
Lanový žebřík, lezecká stěna, šplhací síť, žebřiny.
sk
de
en
hu
ro
lt
