Řetězová dvojhoupačka MINI - celokovová (v.p. 1,0 m)
Kód produktu: REH-8203KB-10
Řetězová dvojhoupačka MINI - celokovová, výška pádu 1,0 m. Na výběr jsou tři barevné varianty konstrukce - hnědá, modrá a červená. Více informací
| Kód produktu: | REH-8203KB-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-15 let |
| Výška volného pádu: | 1,0 m |
| Max. počet uživatelů: | 2 |
| Rozměry: | 2,92 x 0,31 x 1,7 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 2,92 x 7 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-2 ed.2:2018 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Sedátko baby je vyrobeno z pryže a je vyztuženo hliníkovou vložkou. Houpačka je zavěšena pomocí nerezových řetězů na kovovém nosníku. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Řetězová dvojhoupačka MINI - modrá (v.p. 1,0 m) ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.