Opičí dráha - hnědá (v.p. 1 m)
Kód produktu: OPD-8401KW-10
Opičí dráha - celokovová, výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou čtyři barevné varianty konstrukce: modrá, červená, hnědá a limetková. Více informací
Další barevné varianty
Technické údaje
| Kód produktu: | OPD-8401KW-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-10 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 12 |
| Rozměry: | 5,24 x 5,24 x 1,3 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 8,24 x 8,24 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojována plastovými spoji. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Opičí dráha - hnědá (v.p. 1 m) ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.
Technický list [170 kB, PDF]
Podobné zboží
Opičí dráha - celokovová (v.p. 1 m)
Tunelový prvek - Lev MIDI (UV stabilní) TUP2007K - celokovový
Tunelový prvek - Chobotnice MIDI (UV stabilní) TUP2008K - celokovový
Tunelový prvek - Pejsek MIDI (UV stabilní) TUP2001K - celokovový
sk
de
en
hu
ro
lt




