Herní sestava loď UNK5005K - celokovová
Kód produktu: VAG-6102KS-10
Vagónek - celokovový - výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | VAG-6102KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 0-10 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 3 |
| Rozměry: | 1,05 x 1,05 x 1,59 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 3,9 x 3,9 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Všechny další části herního prvku jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání, odolností proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění dětí ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Vagónek - stříbrný ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.