Street workoutový prvek - celokovový
Kód produktu: WP-8004SD-10
Jako dopadová plocha postačí trávník. Více informací
| Kód produktu: | WP-8004SD-10 |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.73 kg |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 1 |
| Rozměry: | 1,2 x 0,4 x 0,47 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 4,5 x 5 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy ČSN EN 16630 |
| Norma: | ČSN EN 16630 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Street workoutový prvek - stříbrný ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.