Šplhací sestava - hnědá
Technické údaje
| Kód produktu: | SSE-8311KW-20 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-10 let |
| Výška volného pádu: | 2 m |
| Max. počet uživatelů: | 4 |
| Rozměry: | 2,44 x 1,26 x 0,96 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 6,5 x 5 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník 32,5 m2 |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Lana a sítě jsou vyrobeny z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem) a jsou spojovány plastovými spoji. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Šplhací sestava - hnědá ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.
Technický list [170 kB, PDF]
Podobné zboží
Produkt - SSE-8311K-20
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Novinka
Ručkovací síť, 2x žebřiny.
Produkt - SSE-8310K-20
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Novinka
Tyčový přelez, 2x žebřiny.
Produkt - DOH-6102K-10
Domeček - celokovový
Cena na dotaz
Novinka
Domeček - celokovový domeček s lavicemi, bočnicemi a počítadlem. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce hnědá a stříbrná.
Produkt - SSE-8305K-20
Šplhací sestava - celokovová
Cena na dotaz
Novinka
Šplhací síť, houpací lanové kruhy, žebřiny
sk
de
en
hu
ro
lt


