Trampolína do země TRA-K170-Z
Kód produktu: REH-6425KB-10
Řetězová čtyřhoupačka - celokovová, průměr hnízda 1 m, výška pádu 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou čtyři barevné varianty konstrukce - hnědá, modrá, červená a limetková. Více informací
| Kód produktu: | REH-6425KB-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-15 let |
| Výška volného pádu: | 1,0 m |
| Max. počet uživatelů: | 9 |
| Rozměry: | 7,6 x 1,39 x 2,31 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 8 x 7,5 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-2 ed.2:2018 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Houpačka je zavěšena pomocí nerezových řetězů na kovovém nosníku. Sedátko „Hnízdo” je vyrobeno z polypropylenového lana z vysokopevnostního vlákna. Sedátko Normal je hliníkové, obalené měkkou a pohodlnou pryží. Sedátko Baby je vyrobeno z pryže a je vyztuženo hliníkovou vložkou. Závěsná lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Řetězová čtyřhoupačka - modrá (v.p. 1 m) ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.