Znáte svou obchodní zástupkyni Juliánu?

Juliána do Bonity nastoupila teprve před 1,5 rokem, ale i za tuto krátkou dobu stihla skvěle zapadnout do zaběhlého týmu. Potkávat ji můžete především v Plzeňském kraji, odkud také pochází. Dřív než se stala součástí týmu Boniťáků, věnovala se 17 let prodeji knížek u nejsilnějšího hráče na knižním trhu v České republice. Má dvě krásné dcery, se kterými ráda tráví čas, nejen na dětských hřištích.

 

Hledáš pracovní změnu?

Staň se také naším Boniťákem!

personalni@hriste-bonita.cz

+420 775 564 015

 

 1. 1) Co Tě na práci v Bonitě baví?
 2.  
 3. Oproti mému předchozímu zaměstnání mi tahle práce přijde mnohem pestřejší, zajímavější. Nejde jen o práci s lidmi, na kterou jsem byla zvyklá. Trávit čas na schůzkách v kancelářích jsem měla na denním pořádku, ale tady navštěvuju spoustu zajímavých míst. Kromě plánování na papíře je potřeba vybrat vhodné místo pro výstavbu hřiště, rozplánovat rozložení prvků, případné vizualizace. Rozmyslet si k jakému účelu má hřiště sloužit. Tím, že je nabídka Bonity opravdu široká, dá se vymyslet spousta různých kombinací prvků. A každé hřiště pak pojmout malinko jinak. I když, co si budem povídat, každý z nás má svoje oblíbené vytipované prvky, které rád nabízí. Hlavní pro mě ale je, že z výsledku má potom někdo radost.
 4.  
 5. Důležitý je pro mě v práci i kolektiv, se kterým jsem si, myslím, sedla perfektně. Jsme fajn parta, která se nebojí jeden druhému poradit. Tím, že máme rozdělenou práci podle okresů, tak se nikdo nebojí, že by mu ten druhý lezl do zelí a každá rada čím vyzdvihnout výrobky od Bonity se hodí všem. No a pravidelné porady a firemní akce jsou potom prima zpříjemnění pracovního shonu.
 6.  
 7. 2) Jaká jsou nejčastější přání zákazníků?
 8.  
 9. Tady už se asi budu opakovat s tím, co řekli moji kolegové. Každý chce mít hezké hřiště za hubičku. Aktuální trend ve zvelebování obcí pro občany nám jde naproti, staví se cyklostezky, u kterých je třeba vybudovat i odpočinková místa. Starostové chtějí budovat nové vyžití pro své obyvatele. Tady všude si Bonita najde své uplatnění. Většina mých zákazníků má nějakou představu, a chce jen poradit, jestli se jejich představy shodují s tím, co uživatelé ocení při používání.
 10.  
 11. 3) Jaké zákazníky máš nejraději?
 12.  
 13. Ty co se usmívají a jsou pozitivně naladěni, to má hned člověk lepší den :) Ať chceme nebo ne, tak dobrá nálada se prostě šíří. Proto se i já snažím za svými zákazníky přijít vždy s úsměvem na tváři. Společná schůzka je pak mnohem pohodovější.  A já pak odcházím nabitá pozitivní energií do další práce.
 14.  
 15. 4) Máš nějakou vtipnou historku z terénu?
 16.  
 17. Pobavila mě cedule na jednom z prvních hradů, v Újezdu nad Přimdou, kde se jako dopadová plocha použila Grass deska. Na tuhle dopadovku je potřeba mít pořádně zhutněnou půdu a než jí proroste tráva, chvilku to trvá. A provozovatel hned po výstavbě napsal dětem vzkaz, aby na tento prvek chodili bez bot, než tráva vyroste.
 18.  
 19. Jinak v každé mateřské škole je to vtipné, když děti chtějí radit a pomáhat měřit prostor pro nový prvek.
 20.  
 21. 5) Jaký je tvůj nejoblíbenější prvek z dílny Bonity?
 22.  
 23. Oblíbenou mám trampolínu, je zabudovaná v zemi, na první pohled o ní skoro nikdo neví, protože mezi trávou kolikrát nejde ani vidět. A přitom je to velká zábava pro děti i dospělé.
 24.  
 25. 6) Na které „svoje“ hřiště jsi nejvíc pyšná, a proč?
 26.  
 27. Jedno z mých prvních hřišť bylo v Chlumčanech, kde měli na náměstíčku uprostřed obce pouze řetězovou houpačku. Na toto místo jsme vybrali spolu se starostou velkou prolézací sestavu ve stylu Hradu, která se mi moc líbí a podle mě i dětem. Myslím, že ten vzhled děti motivuje nejen k prolézání, ale i k vymýšlení různých příběhů a scénářů, jak tuhle univerzální sestavu využít při hře ve skupině.
 28.  
 29. V Hostouni jsme plánovali postavit hřiště s pomocí dotací, kterou bohužel nakonec nedostali. Proto mě moc potěšilo, že se jim hřiště líbí natolik, že se rozhodli ho financovat z vlastních zdrojů. Dětem tak dělá radost lanová pyramida, trampolína, dvojhrazda, houpačky i kolotoč.
 30.  
 31. Z čeho jsem měla velkou radost, a určitě i pan starosta, bylo hřiště v obci Hora Svatého Václava. V rámci modernizace stávajícího dětského hřiště jsme zde postavili jednu z našich větších sestav s tobogánem. Zajímavostí tady bylo, že i samotné děti starostovi poděkovali vyrobenou cedulí „Děkujeme za krásné hřiště“ umístěnou na sestavě. Je pěkné vidět takovou zpětnou vazbu přímo od děti, pro které ta hřiště stavíme :)
 32.