Kategorie / Multifunkční hřiště

Maximální efektivita víceúčelových hřišť od Bonity vychází vždy z průzkumu místních podmínek, včetně specifické poptávky po jednotlivých sportech, predikce trendů i demografických ukazatelů. Začněte průzkumem s Bonitou zdarma! Pro nezávaznou poptávku a konzultaci zdarma volejte: +420 515 555 100

Širokou sítí obchodních a technických zástupců pokrýváme všechny regiony. Naše rozsáhlé zkušenosti z provozu nejen dětských, ale i multifunkčních hřišť Vám pomohou otevřít nový pohled na sportovní marketing obce a usnadní vám cestu k moderní sportovní a volnočasové infrastruktuře obce.

Chytře komponované multifunkční hřiště je možné dále rozvíjet. Sport-parkům s víceúčelovým hřištěm, workoutem, venkovní posilovnou, prvky dětského hřiště a parkovou zelení patří blízká budoucnost – udělejte první krok správným směrem: kontaktujte Bonitu.

Vybavení a lajnování doporučujeme na základě průzkumu poptávky a potřeb obce. Podstatnou roli sehrává i volba povrchu hrací plochy. Nabídnout můžeme všechny typy povrchů (od umělé trávy, přes polyuretanové povrchy, sportovní dlaždice až po akrylátové stěrky).

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás.

Poptat

nebo telefonicky na tel. čísle: +420 515 555 100.
Děkujeme za váš zájem a těšíme se na spolupráci.

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?