Lanovka sloupová s nástupištěm - celokovová
Kód produktu: LD-021KW20-10
Lanovka áčková s nástupištěm LD021K (délka 20 m), výška pádu do 1 m, na výběr jsou barevné varianty lanovky - modrá, červená, hnědá a pozinkovaná, jako dopadová plocha postačí trávník. Více informací
| Kód produktu: | LD-021KW20-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 3-15 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 2 |
| Rozměry: | 22,68 x 2 x 3,86 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 24,8 x 4 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-4 ed.2:2019 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Podesta je vyrobena z HPL (vysokotlaký laminát, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolností proti poškrábání a odolností proti vodě). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Lanovka áčková s nástupištěm - hnědá ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.