Kolotoč Tulipán KON0057KO (průměr 0,57 m) - oranžový
Novinka
Kód produktu: KON-0057KO-10
Výška pádu do 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník, průměr 57 cm. Více informací
Další barevné varianty
Technické údaje
| Kód produktu: | KON-0057KO-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 2-15 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 1 |
| Rozměry: | 0,57 x 0,57 x 0,53 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 3,57 x 3,57 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-5:2020 |
Kolotoč je konstruován s ohledem na vysoké namáhání a dlouhou životnost. Tulipán je vyroben z Polyethylenu. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Kolotoč Tulipán KON0057KO (průměr 0,57 m) - oranžový ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.
Technický list [170 kB, PDF]
sk
de
en
hu
ro
lt




