Kategorie / Fitness stroje (Přímořská oblast)

(19)
(19)


Prostor
x m
Produkt - FP-001K-10-Q

Fitness prvek FP-001K-Q Posilovací stroj na ramena (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-001sl-q-posilovaci-stroj-na-ramena
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Rozvíjí zádové svaly, hrudní svaly, zadní svaly ramen, bicepsy a svaly předloktím, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Zatlačte madla nahoru a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-002K-10-Q

Fitness prvek FP-002K-Q Posilovací stroj na prsa (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-002st-q-posilovaci-stroj-na-prsa
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje hrudní svaly, přední svaly ramen, předloktí, nadbřišku a břicha a triceps, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Zatlačte madla dopředu a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-003K-10-Q

Fitness prvek FP-003K-Q Motýlkový posilovací stroj (tlakem) (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-003so-q-motylkovy-posilovaci-stroj-
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje řadu svalových skupin paží, ramen, zad a korzetu. Zlepšuje ohebnost dolních končetin protahováním na příčkách. Pokyny: Pevně uchopte horní madlo a pomalu se pokuste zvednout vlastní tělo. Vraťte se do výchozí polohy. Při protahovacích cvicích zvedněte nohu a opřete ji o příčku žebříku a snažte se ji co nejúčinněji protáhnout.
Produkt - FP-004K-10-Q

Fitness prvek FP-004K-Q Stroj na posilování ramen (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-004sl-q-stroj-na-posilovani-ramen-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Rozvíjí sílu horní části těla. Posiluje zádové a ramenní svaly a bicepsy a přitom zvyšuje ohebnost a zlepšuje kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla nad sebou. Přitáhněte madla k hrudníku. Vraťte se do výchozí polohy.
Produkt - FP-005K-10-Q

Fitness prvek FP-005K-Q Posilování hrudníku (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-005so-q-posilovani-hrudniku
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje zádové svaly, ramena a paže, zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák, nahněte se dopředu a pevně uchopte držadla před sebou. Přitáhněte madla k hrudníku a pak se opatrně vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-006K-10-Q

Fitness prvek FP-006K-Q Motýlkový posilovací stroj (tahem) (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-006st-q-motylkovy-posilovaci-stroj-
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje horní končetiny. Rozvíjí svaly paží, zad a hrudníku. Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedák a pevně uchopte držadla. Tahem za madla roztáhněte paže do stran. Záda držte vzpřímená. Pomalu se vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-007K-10-Q

Fitness prvek FP-007K-Q Posilovač nohou (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-007sl-q-posilovac-nohou
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Zvyšuje sílu mohou, stehen a lýtek. Cvičení klade zvláštní důraz na čtyřhlavý sval, hýždě a stehna. Pokyny: Sedněte si na sedák a postavte chodidla na plošinky. Zatlačte nohama, až je úplně natáhnete. Pomalu se vraťte do výchozí polohy.
Produkt - FP-008K-10-Q

Fitness prvek FP-008K-Q Jezdec (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-008so-q-jezdec
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Rozvíjí svaly horních a dolních končetin. Tvaruje paže, pas, břicho a záda. Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedlo, nahněte se dopředu a uchopte držadla před sebou. Tahem za madla a stlačováním pedálů směrem dolů protahujte záda.
Produkt - FP-009K-10-Q

Fitness prvek FP-009K-Q Veslování (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-009so-q-veslovani-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje horní část těla jako jsou bicepsy a svaly korzetu a svalové skupiny dolních končetin. Zlepšuje výkon srdce a dýchacího traktu a kardiovaskulární funkce. Pokyny: Sedněte si na sedlo a uchopte držadla. Přitahujte madla a napínejte nohy. Vraťte se do výchozí polohy a cvik zopakujte.
Produkt - FP-010K-10-Q

Fitness prvek FP-010K-Q Stepper (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-010st-q-stepper-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje svaly dolních končetin jako jsou látkové, stehenní a hýžďové svaly. Zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu celého těla. Pokyny: Postavte se na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte tlačit na plošinky, na kterých stojíte, jako byste šli na místě.
Produkt - FP-011K-10-Q

Fitness prvek FP-011K-Q Schody (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-011sl-q-schody-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje lýtka, stehna a hýždě a svaly horních končetin. Zlepšuje koordinaci pohybů a stabilitu celého těla. Pokyny: Postavte se na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte tlačit na plošinky, na kterých stojíte, jako byste šli na místě, a střídavě komíhejte pažemi podél těla.
Produkt - FP-012K-10-Q

Fitness prvek FP-012K-Q Orbitrek (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-012st-q-orbitek-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Rozvíjí dolní končetiny, svaly stehen a lýtek, společně s bederními a břišními svaly. Zlepšuje vytrvalost srdce a funkci cév a koordinaci celého těla. Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Pohybujte současně rukama a nohama, jako byste šlapali na kole. Záda držte vzpřímená.
Produkt - FP-013K-10-Q

Fitness prvek FP-013K-Q Lyžování duo (ski duo) (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-013st-q-lyzovani-duo-ski-duo-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Rozvíjí svaly ve spodní části těla jako jsou lýtka, bederní svaly a svaly podbřišku. Posiluje svaly paží, zlepšuje funkci srdce a dýchacího traktu, koordinaci pohybů a stabilitu těla. Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte současně pohybovat rukama a nohama a snaže se držet rovná záda.
Produkt - FP-014K-10-Q

Fitness prvek FP-014K-Q Lyžování (ski) (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-014sl-q-lyzovani-ski-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Rozvíjí svaly ve spodní části těla jako jsou lýtka, bederní svaly a svaly podbřišku. Posiluje svaly paží a přitom zlepšuje funkci srdce a dýchacího traktu, koordinaci pohybů a stabilitu těla. Pokyny: Postavte se chodidly na plošinky a pevně se chytněte držadel. Začněte současně pohybovat rukama a nohama a snaže se držet rovná záda.
Produkt - FP-022K-10-Q

Fitness prvek FP-022K-Q Tai-chi (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-022st-q-tai-chi-1
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Trénuje svaly paží a ramen. Zlepšuje kardiovaskulární funkce a pružnost svalů a vazů horní části těla. Pokyny: Položte dlaně na plochu otáčivého kola a pohybujte jimi, jako byste kreslili kruhy. Provádějte pohyb jedním i druhým směrem.
Produkt - FP-023SS-10-Q

Fitness prvek FP-023SS-Q Protahovač (stretcher) (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-023ss-q-protahovac-stretcher
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Zlepšuje pohyblivost a ohebnost lýtkových svalů, hamstringů a zad, jak se před a po cvičení protahujete. Pokyny: Zvedněte nohu a postavte ji na madlo stretcheru. Nakloňte se dopředu a pokuste se co nejúčinněji protáhnout nohu, paže a záda. Vyměňte nohy a cvik opakujte.
Produkt - FP-025SS-10-Q

Fitness prvek FP-025SS-Q Lavička (bench) (Přímořská oblast)

fitness-prvek-fp-025sl-q-lavicka-bench
Cena na dotaz
Novinka
Přímořská oblast. Funkce: Posiluje řadu svalových skupin paží, ramen, zad a korzetu. Zlepšuje ohebnost dolních končetin protahováním na příčkách. Pokyny: Pevně uchopte horní madlo a pomalu se pokuste zvednout vlastní tělo. Vraťte se do výchozí polohy. Při protahovacích cvicích zvedněte nohu a opřete ji o příčku žebříku a snažte se ji co nejúčinněji protáhnout.