Balanční lanová lávka - celokovová (v.p. 1 m)
Kód produktu: BAP-8003KS-10
Lanová lávka se sítí - celokovová, délka 2 m, výška pádu 1 m, jako dopadová plocha postačí trávník. Na výběr jsou dvě barevné varianty konstrukce - hnědá a stříbrná. Více informací
| Kód produktu: | BAP-8003KS-10 |
|---|---|
| Doporučený věk: | 3-15 let |
| Výška volného pádu: | 1 m |
| Max. počet uživatelů: | 3 |
| Rozměry: | 2,08 x 9 x 1 m |
| Plocha nutná pro montáž: | 5,08 x 3,9 m |
| Povrch, tlumící pád: | dle normy EN 1177 - trávník |
| Norma: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Nosná konstrukce je vyrobena z konstrukční pozinkované oceli a následně opatřena práškovou vypalovací barvou a veškeré další kovové časti jsou vyrobeny z konstrukční černé oceli, ošetřenou pískováním, duplexním nástřikem práškovou vypalovací barvou. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože.
Lana jsou vyrobena z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylenu s vnitřním ocelovým jádrem). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
Ke zboží Balanční lanová lávka - stříbrná (v.p. 1 m) ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.