Technické údaje

Kód produktu: WP-004OD-10
Hmotnost: 24.73 kg
Doporučený věk: 15+ let
Výška volného pádu: 1 m
Nosnost: 78 kg
Max. počet uživatelů: 1
Rozměry: 1,2 x 0,4 x 0,47 m
Plocha nutná pro montáž: 4,5 x 5 m
Povrch, tlumící pád: dle normy ČSN EN 16630
22,5 m2

Nosná konstrukce workoutové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna v základu zinkovou barvou a finální vrstva je upravena vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev.

Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány v základu zinkovou barvou a finální vrstva je vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení.

Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Street workoutový prvek WP004OD - oranžový ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.

Chcete objednať tovar na Slovensko? Prezrite si Street workoutový prvok WP004OD - oranžová na stránke IHRISKA-BONITA.sk
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Element WP004OD - orange bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout element WP004OD - orange on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout elem WP004OD - narancs teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Echipament de antrenament stradal WP004OD - portocaliu pe pagina TERENURI-BONITA.ro.