Street workoutová sestava WS016YD-Q - žlutá (Přímořská oblast)

Street workoutová sestava WS016YD-Q - žlutá (Přímořská oblast)

Produkty ze stejné kategorie:

Technické údaje

Kód produktu: WS-016YD-15-Q
Hmotnost: 304.45 kg
Doporučený věk: 15+ let
Výška volného pádu: 1,5 m
Nosnost: 390 kg
Max. počet uživatelů: 5
Rozměry: 3,15 x 2,6 x 2,51 m
Plocha nutná pro montáž: 7,5 x 7 m
Povrch, tlumící pád: dle normy ČSN EN 16630
52 m2

Nosná konstrukce workoutové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou kotveny na betonové patky prostřednictvím pozinkovaných kotev. Veškeré další kovové prvky např. madla, bradla, atd. jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL, případně dle přání objednatele mohou být dané prvky v nerezovém provedení.

Veškeré desky lavic a stepů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu HDPE (vysokotlaký, celoprobarvený polyetylen, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí, odolnosti proti UV záření a hlavně bezpečností, protože je nelámavý a nehrozí tak žádné nebezpečí zranění ostrými úlomky). Veškerý spojovací materiál je nerezový.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Street workoutová sestava WS016YD-Q - žlutá (Přímořská oblast) ještě nikdo nenapsal dotaz, nebo komentář. Neváhejte se zeptat.

Chcete objednať tovar na Slovensko? Prezrite si Street workoutová zostava WS016YD - žltá na stránke IHRISKA-BONITA.sk
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Kombination WS016YD - gelb bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout set WS016YD-Q - yellow (Coastal region) on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout összeállítás WS016YD - borostyán teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Set de antrenament stradal WS016YD - galben pe pagina TERENURI-BONITA.ro.