Dětská hřiště na klíč přímo od výrobce

Venkovní fitness stroje

Fitness vybavení pro outdoorové aktivity otvírá nový směr tréninku pro lidi všech věkových kategorií. Tyto technické zařízení umožňují kombinovat aktivní silový trénink a pozitivní vliv pobytu na čerstvém vzduchu. Tyto stroje umožňují pravidelné cvičení pro různé věkové kategorie. Při cvičení se nepoužívají závaží, cvíčí se pouze odporem váhy vlastního těla. Robustní bezúdržbová konstrukce je vyrobená z galvanizované oceli, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost prvků. Umístění venkovních fitness strojů uvítají obyvatelé obcí ve veřejných pracích, venkovních posilovnách, fitness parcích, rehabilitačních a lázeňských zařízení a také cyklisti a chodci podél označených cest a chodníků. Všechny prvky jsou certifikované podle normy EN 957.

Prostor x m

(18 Ks)
(18 Ks)

  Vyberte:  
sl-fitness-116
28 490 Kč
S
Stroj napomáhá rozvinout a udržet si aerobní schopnost. Podporovat intersegmentální koordinaci a rovnováhu. Mobilizovat klouby horních i dolních končetin. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl115
21 990 Kč
S
Mobilizuje kyčelní klouby, trénuje svaly na nohou, posiluje kardiovaskulární a cévní systém. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl-104.1
22 990 Kč
S
Stroj napomáhá k posilování hýždí, šikmých břišních svalů a kyčelního kloubu. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl-103-pozink
25 990 Kč
S
Stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů dolních končetin a svalstva pánevního pletence. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl105
17 490 Kč
S
Posiluje ramenní svaly, svaly paží a zad. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl135
20 990 Kč
S
Stroj slouží k procvičování pasu, zad, paží, ramen, břišních svalů, hýžďových svalů a dolních končetin. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl110
18 490 Kč
S
Stroj napomáhá posílit a rozvinout svalstvo horních končetin, zadní oblasti trupu a dolních končetin. Mobilizovat klouby horních a dolních končetin. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl139
19 490 Kč
S
Stroj pomáhá rozvinout a udržet si aerobní schopnost. Podporovat intersegmentální koordinaci a mobilizovat klouby horních i dolních končetin. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
fitness-stroje
47 490 Kč
S
Stroj napomáhá posilování a rozvoj svalů horních částí těla – hrudníku, bicepsů, tricepsů, zad a ramen. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl109
18 990 Kč
S
Stroj napomáhá posílit a rozvinout svalstvo zádových a břišních svalů. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl114
25 490 Kč
S
stroj slouží k procvičování pasu a uvolnění svalů pasu a zad, posílení ohebnosti bederní oblasti. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl104
21 490 Kč
S
Stroj napomáhá posilování a rozvoj horních končetin, svalstva pánevního pletence, oblasti břicha a bederní oblasti. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl125
21 490 Kč
S
Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl108
19 990 Kč
S
Stroj napomáhá rozvinout a zachovat pohyblivost a pružnost ramenního pletence, horních končetin a trupu. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl106
15 890 Kč
S
Stroj slouží k posilování a rozvoj břišních svalů. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl111
31 990 Kč
S
Stroj napomáhá uvolnit napětí zádových a krčních svalů. Zlepšuje funkci krevního oběhu a nervového systému. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl107
23 990 Kč
S
stroj napomáhá rozvinout a zachovat pohyblivost pletence ramenního, horních a dolních končetin. Podporovat intersegmentální koordinaci. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.
sl118
21 490 Kč
S
Stroj napomáhá rozvinout a zachovat pohyblivost pletence ramenního, horních a dolních končetin. Podporovat intersegmentální koordinaci. Uvedená cena platí pro základní zinkovanou barvu konstrukce. Barevna varianta v odstinech RAL je za příplatek 20% z ceny stroje.

Kontaktujte nás

Bonita Group Service s.r.o.

Tel.: 515 532 541
E-mail:  info(zavinac)hriste-bonita.cz
Napište nám z on-line formuláře

Oblast Morava – centrála
korespondenční adresa
Koráb 131, 666 01 Tišnov

Výroba, sklady, příjem a výdej zboží
Karásek 1, 621 00 Brno-Řečkovice
(areál Lachemy, budova č. 25)

Oblast Čechy
Marie Cibulkové 860/7, 140 00 Praha 4

PODROBNĚ ZDE>>
 

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies Rozumím

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akci
Novinka
Produkt je skladem